Не американське американо

Серед любителів кави, велике поширення отримала так звана кава американо, але як думаєте, чому вона називається саме так?
Попри загальні припущення безпосередньо до американського континенту, ця кава ніякого відношення не має і ось чому.
Назва американо, була придумана в Італії, під час того, як там квартирували американські солдати за часів Другої Світової війни
. Солдати з США ходили по барах і вимагали свою звичну каву - велику чашку, яку називають ще чашка Джо - тобто, солдатську каву. Але, оскільки Італія - ​​це Батьківщина еспресо, який п'ють невеликими чашками, то італійці не готові були наливати його великими порціями. І вони придумали, дуже оригінальний спосіб. Все виявилося просто - просто розбавляти традиційний еспресо водою. Смак виходив хоч і зовсім інший,  зате обсяги напою сильно зростали і американські солдати були задоволені.

І цей розбавлений напій отримав свою назву - американо, тому що призначався тільки американським солдатам. Тепер зрозуміло, що до самої Америки ця кава не має ніякого відношення.

У США про американо не знали до 90х років минулого століття, поки його не став пропонувати Старбакс в своїх кав'ярнях, але ця кава не сильно популярна.