ПРО КОМПАНІЮ «ЮНАЙТЕД ФУДС»

Компанія «Юнайтед Фудс» - піонер та лідер у сфері імпорту та дистрибуції високоякісних продуктів харчування на території України. Компанія розпочала свою діяльність у 1994 році і побудувала багаторічні партнерські відносини з кращими європейськими виробниками високоякісних продуктів харчування, а також протягом 10 років була ексклюзивним імпортером і дистриб'ютором продуктів харчування компанії Unilever. Ми працюємо на ексклюзивних правах і розвиваємо ввірені нам бренди. На основі нашого досвіду ми використовуємо найбільш ефективні інструменти продажів, надаючи всебічну маркетингову і дистрибутивну підтримку.

Наша місія

Наша місія - знайти новий продукт, вивести його на ринок, розвинути дистрибуцію і зробити його доступним для споживачів України.

Компанія «Юнайтед Фудс» постійно досліджує міжнародні ринки, відстежує актуальні тренди серед споживачів, що дозволяє своєчасно виводити на ринок інноваційні продукти.

Наші переваги:

 

  • Турбота про споживача - наша основна мета. Ми маємо багаторічний досвід з міжнародного маркетингу і впевнені в якості кожного продукту, який ми виводимо.

  • Максимальне покриття дистрибуцією всіх сегментів ринку. Компанія здійснює прямі продажі в національні та міжнародні торговельні мережі, магазини роздрібної торгівлі, АЗС, HoReCa, а також співпрацює з локальними дистриб'юторськими компаніями в усіх обласних центрах України. Наші товари широко представлені в різних продуктових магазинах, в тому числі винних і сирних бутиках, а також в спеціалізованих магазинах риби і морепродуктів.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки злагодженій роботі нашої торгової команди ми маємо можливість запропонувати кожному клієнту найбільш оптимальні умови співпраці.

 

Галерея

Відеоблог