MoniniEpicurious - це онлайн-платформа для споживачів, які цікавляться темами, які пов'язані з кулінарією. Ресурс існує з 1995 року і є основним в контексті домашньої, щоденної кухні. У дегустаційному тесті Epicurious «Краща оливкова олія для приготування, презентації, випічки та багато чого іншого», в якому взяли участь понад 100 високоякісних оливкових олій вищого сорту, представлених в США, TM Monini була удостоєна престижних нагород. Як АБСОЛЮТНОГО ПЕРЕМОЖЦЯ було вибрано оливкову оліяю Monini Gran Fruttato Extra Virgin за її смак та консистенцію серед усіх 100 зразків. Експерти Кріс Марокко і Карла Лалл Мьюз відзначили Gran Fruttato в рамках «того, щоб мати тільки цю пляшку на кухні тільки для приготування, випічки, презентації і заправки салатів». Головний експерт Меггі Хоффман охарактеризувала цю олію, як «трав'яниста з нотками шавлії. Збалансована, з «перчинкою».

З точки зору ергономіки, не залишився непоміченим ковпачок пляшки Gran Fruttato. Встановлений виробником «спливаюче отвір», що обмежує кількість кисню, який може потрапити всередину, сприяє збереженню свіжості і смакової насиченості оливкової олії. Gran Fruttato також стала переможцем в ціновому діапазоні від 11 до 20 доларів (за 500 мл.).

У номінації «КРАЩА оливкова олія першого холодного віджиму у ціновому діапазоні від 21 до 30 доларів (за 500 мл.)» Була обрана оливкова олія Monini DOP Umbria. За версією кулінарного експерта Емілі Джонсон, за «яскраво виражену пікантність, майже як у розмарину». На закінчення, варто відзначити, що філософія сім'ї Monini завжди полягала в створенні бездоганних оливкових олій найвищої якості. Саме ця філософія дозволяє оливковій олії Monini бути гідно оціненою у різних міжнародних конкурсах та дегустаційних оглядах.