Звертаємо Вашу увагу на появу на ринку фальсифікованої олії ТМ Monini в жестяних банках обсягом 1 л і 5 л. Ви можете зустріти цю продукцію на ринках і дрібних роздрібних торгових точках по всій території України.

Торгова марка Monini, а також виробник Monini »S.p.A., заявлений на упаковці, не має ніякого відношення до даної продукції і не несе ніякої відповідальності за її якість. «Захисна» голограма Monini - Best Quality, нанесена на упаковку, також є підробленою та у разі не свідчить про справжність цієї продукції.

Ексклюзивний дистриб'ютор TM Monini в Україні, компанія Юнайтед Імпорт, звернулася в науково - дослідний центр дослідження продукції при ДП «Укрметртестстандарт» на предмет експертизи цієї олії. Відповідно до проведених досліджень, ця олія за своїм складом жирних кислот і фізико-хімічними показниками не відповідає показникам, які встановлені для оливкової олії. У складі даного продукту рафінована соняшникова олія, а також суміш інших рослинних олій сумнівної якості. Вживаючи цю олію Ви ставите під загрозу своє здоров'я, здоров'я своїх дітей та близьких.

Виробники фальсифікату вводять Вас в оману, пропонуючи продукт під TM Monini. Купуючи його Ви помилково вважаєте, що купуєте високоякісну оливкову олію першого холодного віджиму (Extra Virgin). Але насправді ви платите за рослинну олію низької якості, при цьому значно переплачуючи, в порівнянні з ринковою ціною на соняшникову та іншу рослинну олію.

Переконливо просимо Вас утриматися від придбання такої продукції!

Monini-poddelka

Також хочемо зазначити, що ринок України перенасичений контрабандною продукцією ТМ Monini. Для довідки: контрабандна продукція - продукція, вироблена компанією Monini для італійського та інших європейських ринків збуту і ввезена на територію України нелегальних шляхом.Таку продукцію Ви також можете зустріти на ринках, маленьких торгівельних точках, зокрема в магазинах «італійської продукції», на інтернет ресурсах, а також в деяких мережевих маркетах, які не соромляться продавати таку продукцію. Ця продукція перетинає кордон України незаконно. Відповідно, ніяких документів і необхідних сертифікатів якості на неї немає. Найчастіше на задній етикетці такої олії вказана інформація італійською / польською мовами.

Monini-poddelkaMonini-kontrabanda

 

Виробник TM Monini і ексклюзивний дистриб'ютор, компанія Юнайтед Імпорт, не можуть гарантувати походження цього продукту. Умови зберігання і транспортування його також невідомі. Це дуже важливі для оливкової олії показники, що впливають на якість продукту. Будь-ласка, будьте уважні при покупці оливкової олії і звертайте Вашу увагу на інформацію на етикетці. Вона повинна бути викладена українською мовою. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені в автентичності та якості оливкової олії TM Monini.

Monini

Весь асортимент ТМ Monini, що офіційно імпортується в Україну, розміщений на сайті компанії Юнайтед Імпорт.

Ознайомитися з ним Ви можете,  за посиланням:

https://www.unitedfoods.ua/Monini/

Будь-які новинки олії, які з'являються на ринку України, негайно там розміщуються. Будь-ласка, будьте пильні при купівлі оливкової олії! Вибираючи офіційний продукт, Ви зможете дійсно насолодитися дивним смаком оливкової олії, без ризику для Вашого здоров'я.