Звертаємо Вашу увагу, що ринок України перенасичений контрабандною продукцією ТМ Monini. Для довідки: контрабандна продукція - продукція, вироблена компанією Monini для італійського та інших європейських ринків збуту і ввезена на територію України нелегальних шляхом.Таку продукцію Ви також можете зустріти на ринках, маленьких торгівельних точках, зокрема в магазинах «італійської продукції», на інтернет ресурсах, а також в деяких мережевих маркетах, які не соромляться продавати таку продукцію. Ця продукція перетинає кордон України незаконно. Відповідно, ніяких документів і необхідних сертифікатів якості на неї немає. Найчастіше на задній етикетці такої олії вказана інформація італійською / польською мовами.

Monini-poddelkaMonini-kontrabanda

 

Виробник TM Monini і ексклюзивний дистриб'ютор, компанія Юнайтед Імпорт, не можуть гарантувати походження цього продукту. Умови зберігання і транспортування його також невідомі. Це дуже важливі для оливкової олії показники, що впливають на якість продукту. Будь-ласка, будьте уважні при покупці оливкової олії і звертайте Вашу увагу на інформацію на етикетці. Вона повинна бути викладена українською мовою. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені в автентичності та якості оливкової олії TM Monini.

Monini

Весь асортимент ТМ Monini, що офіційно імпортується в Україну, розміщений на сайті компанії Юнайтед Імпорт.

Ознайомитися з ним Ви можете, пройшовши за посиланням:

https://www.unitedfoods.ua/Monini/

Будь-які новинки олії, які з'являються на ринку України, негайно там розміщуються. Будь-ласка, будьте пильні при купівлі оливкової олії! Вибираючи офіційний продукт, Ви зможете дійсно насолодитися дивним смаком оливкової олії, без ризику для Вашого здоров'я.