SaclaC 1939 року компанія Sacla займається виробництвом соусів, заправок до салатів, піци, а також консервованих овочів.

В асортименті компанії вже є величезна кількість якісної продукції, однак компанія не зупиняється на досягнутому, відкриваючи все нові і нові смаки.

Зараз у кожного українського споживача з'явилася можливість спробувати 2 нових продукта від бренду Sacla - консервовані артишоки та хумус.

Артишоки є дуже корисними і широко застосовується в кухнях по всьому світу. Консервовані артишоки відрізняються досить низьким показником калорійності і при цьому мають багатим вітамінно-мінеральний склад. Артишоки Sacla - це смачне та корисне доповнення до щоденного раціону, яке надасть пікантністі і оригінальністі звичайному блюду, салату чи супу.

Хумус Sacla - це пюре з нуту, кунжуту і прянощів. Хумус надзвичайно багатий білком, клітковиною, антиоксидантами, мінералами та вітамінами. Для веганів це чудовий замінник живого білка. Вживати можна як самостійну страву та як соус або заправка для інших страв.