United Foods

Вже більше 20 років компанія «United Foods» - лідер ринку імпорту та дистрибуції високоякісних продуктів харчування з усього світу на території України. За цей час продукція, імпортована нашою компанією, знайшла безліч своїх шанувальників серед українських споживачів завдяки високій якості продуктів.

Транспортування продуктів в Україну відбувається автомобілями з терморежимом, а на складі зберігається в ідеальних умовах, згідно вимог, норм та рекомендацій виробника.

Ми несемо відповідальність за якість наших продуктів, тому ретельно стежимо за умовами зберігання: температурою, вологістю та ін. показниками. Наші склади для зберігання обладнані необхідною професійною складською технікою. На території складу також обладнана спеціальна камера з терморежимом для зберігання продуктів, які вимагають спеціальних умов зберігання.

Доставка продуктів від нашого складу до полиць магазинів також проводиться під чуйним наглядом наших співробітників в автомобілях з терморежимом.

Наш склад - це ідеальне місце не тільки для зберігання продуктів харчування, а й комфортне місце для роботи наших співробітників.

Турбота про продукт, клієнтів та співробітників - це основні принципи роботи компанії United Foods!

Ознайомитися з нашим складом Ви можете за посиланням: https://www.unitedfoods.ua/ukr/gallery_219/